Automatický systém
  


  
Automatický systém je centrální řízení a dohled nad zasněžovacím zařízením s integrovanými vysokotlakými nebo nízkotlakými sněhovými děly.

Funkce:
- Řízení, kontrola a lokální nebo dálkově řízené nastavení parametrů systému s sněhových děl přes centrální počítač, kabelovým nebo rádiovým způsobem komunikace.
- optimalizace a zvýšení produkce sněhu jednotlivých sněhových děl v závislosti na dostupných zdrojích ( tlak vzduchu a vody)
- nastavení parametrů systému s možností správy všech priorit, jednotlivých, nebo skupinově uspořádaných sněhových děl .
- správa všech bezpečnostních funkcí ( čerpadla, kompresory ) . Zobrazení funkce a provozu sněhových děl a uložení do paměti všech změn, eventuálních alarmů a chyb.Možnost odeslání sms na provozovatele v případě alarmu
- Uložení do paměti všech informací ( průtoků, teplot, směru větru, energetických, servisních, statistických bilancí atd )
- Jednoduchost obsluhy díky propracovanému softwaru automatického systému. Tento také umožňuje připojení stávajících manuálních systémů společnosti Leitnersnow, ale i jiných značek.

<< ZPĚT <<